Forum www.solidowcy.fora.pl Strona Główna www.solidowcy.fora.pl
solid kolos na glinianych nogach

JUSTUS

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.solidowcy.fora.pl Strona Główna -> Praca w ochronie i nie tylko
Autor Wiadomość
solid
Administrator

Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 176
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 18:18, 11 Lis 2016    Temat postu: JUSTUS

Agencja Ochrony Osób i Mienia JUSTUS Sp. z o.o.

Pracownik Ochrony Fizycznej
Miasto: Opole
Region: opolskie
Opis stanowiska

Agencja Ochrony JUSTUS poszukuje:

Pracowników ochrony
Wymagania

Niekaralność
Samodzielność, odpowiedzialność
Znajomość przepisów ustawy „O Ochronie Osób i Mienia” będzie dodatkowym atutem
Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Pewność siebie
Opanowanie, brak podatności na emocje
Wysoka kultura osobista
Oferujemy

Osobom bez doświadczenia zapewniamy przeszkolenie, wdrożenie w system ochrony oraz opiekę przełożonego
Dobór obiektu do możliwości oraz predyspozycji pracownika (handlowe, biurowe, produkcyjne)
Dogodny system pracy
Terminowe wypłaty
Atrakcyjne warunki zatrudnienia dostosowane do indywidualnych potrzeb
Współpracę z renomowanymi klientami
Stabilność zatrudnienia
Możliwość rozwoju i awansu na stanowisko kierownicze

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.solidowcy.fora.pl Strona Główna -> Praca w ochronie i nie tylko Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)